Czy zmęczenie to skutek leków i kofeiny?

Witam Serdecznie! Wczoraj po kolejnym calym dniu w pracy zaczelam odczuwać zmęczenie, rzadko to robię, ale wczoraj jednak siegnelam po Energetyka, następnie wypita czarna kawa. W ciągu tego dnia malo tez jadlam. Po upływie może pol godziny okropnie rozbolala mnie głowa, zjadlam dwie tabletki. Przez około dwie godziny niby wszystko okej. Lecz później czułam się tragicznie. Okropne nudności, drgawki, gorąco na przemian z zimnem, lekkie zawroty głowy, suchość w ustach, brak koncentracji. Trwało to około godzinę. Później stopniowo ustępowało. Czy to co się ze mną działo mogło być na wskutek zarzycia leków i kofeiny?

Lek. Michał Lenard

Nie wiem jakie leki Pani przyjęła, ale jest możliwe, że Pani objawy wynikały z zażycia kofeiny i lekarstw, z przemęczenia, lub z osłabienia spowodowanego tym, że mało Pani zjadła. Powinna Pani jeść regularne posiłki, kawę pić z umiarem i starać się nie przemęczać. Pozdrawiam!