Czy zmiany mogą wskazywać na raka tarczycy?

witam prosze powiedziec czy te zmiany moga wskazywac naxraka tarczycy. mam uczucie przeszkody w gardle dusznosci odruchy wymiotne przy przelykaniu zawroty glowy. W gornej czesci prawego plata widoczny jest guzek izo-hypoechogenny sr.5mm. plat lewy niemal w calosci zajety jest przez owalny dosc gladki guzek o mieszanej echogenicznosci z drobniejszymi przestrzeniami plynowymi o wym. 22×19×34mm. wezly chlonne nie powiekszone.

Witam , mogą ale NIE MUSZĄ!!! Proszę omówić szczegółowo sprawę ze specjalistą prowadzącym na temat dalszej diagnostyki i leczenia! z.żurawski