Czy zmienić mleko dziecku?

Witam Mam pytanie Od kilku dni córce podaje mleko następne Nan optipro 2 przedtem piła Nan optipro 1 Po zmianie występują silne kolki Krople esputicon pomagają tylko na trochę Jak mogę inaczej pomóc dziecku? Czy zmienić mleko? Moje drugie pytanie dotyczy wagi córki Ma ponad 80cm długości i waży 11 kg. Wg tabel to wymiary dla rocznego dziecka Czy jeżeli ma dopiero pół roku to ma nadwagę? Z góry dziękuję za odpowiedź. Z poważaniem Joanna W.

należy skonsultować się z pediatrą, który po badaniu dziecka zaproponuje dalsze postepowanie, należy prześledzić wzrost i wagę na siatkach centylowych od 1 miesiąca życia pozdrawiam