Czy znowu zatykają mi się żyły?

Pół roku temu miałam operację wszczepienia protezy aorty dwuudowej .Zauważyłam ostatnio że w lewej nodze przy chodzeniu cierpną mi palce poczynając od najmniejszego. czego zaraz po operacji nie było .Mam uszkodzone również naczynia limfatyczne ale nosząc stale pończoch ortopedyczne woda w nogach już mi się nie odkłada.Mam pytanie czy to możliwe że teraz gorzej mi się chodzi niż po operacji bo znowu zatykają mi się żyły? Lekarz powiedział mi że do 1,5 roku nie wykonuje się żadnych badań żył.

Witam , prosze słuchać zaleceń operatora-to on wie najlepiej jak przebiegła i jaki dała efekt końcowy operacja! Ja nie jestem w stanie powiedzieć nic autorytatywnego na odleglośc! z.żurawski