Czy żółty wyciek z nosa oznacza zapalenie zatok?

Witam Jestem 5 m-cy po zabiegu sinus lift.Bio materiał się nie przyjął i będzie usuwany.Od dwóch dni mam wodnisty żółty wyciek z nosa. Czy to płyn mózgowo rdzeniowy, czy objaw przewlekłego zapalenia zatok.

nie wiem co to był za zabieg i których zatok. Płyn mózgowo rdzeniowy jest lepki i zasycha na chusteczce w sztywną płytkę ponieważ zawiera cukier. Należy go uzbierać do szklanej buteleczki lub probówki i oddać do badania do laboratorium które rozstrzygnie czy to jest płyn mózgowo rdzeniowy.