Czy żona jest w ciąży?
Witam. Moja żona ma b-HCG < 1 (robione trzykrotnie), a na USG wychodzi wyraźny zarodek. Czy jest w ciąży czy nie?

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Dziękujemy za zadanie pytania.
Nie możemy odpowiedzieć na pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań.
Proszę skonsultować wyniki z lekarzem prowadzącym, który znając pacjentkę i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić jej stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl