Czy został uszkodzony nerw?

Dzień dobry chciałabym zapytać czy u mojej mamy poszło co nie tak otóż mama miała robioną całkowitą endoprotezę kolana jednak od 6-tej doby po zabiegu nie czuje od krewgosłupa jak robi kupę czy siku nic nie czuje lekarze szukają przyczyny,mają jeszcze zrobić coś jakąś pompa ponoć może gdzieś przy kręgosłupie doszło do zwężenia żył czy zatoru chcą przepompowywać jednak lekarze mówią że może być że mama może nie chodzić moje pytanie co poszło nie tak czy został uszkodzony nerw?jak pomóc mamie?

Witam , jak wyobraża sobie Pani moją pomoc na odległość W-wa-Lębork , kiedy nie znam zakresu , przebiegu ani efektu końcowego operacji???!!! Przepraszam , ale nie jestem w stanie nic pomóc w tej sytuacji!!! z.żurawski