Czy zostałam zarażona boreliozą?

Witam. Mam pytanie dotyczące boreliozy czy ja mam czy nie Test elisa IgM; 178,3RU/ml, IgG; 2,5 RU/ml, Test WB wynik graniczny VlsE Borrelia burgdorferi- 2, (0),Borrelia afzelii (p41)- 5, (0), BmpA Borrelia burgdorferi (39)- 2, (0), OspC B afzelii- 12 (+), OspC Burgdorferi- 14 (+), OspC B garinii -9, (0), OspC B spielmanii- 7, (0) objawy depresja, kołatanie serca drętwienie konczyn bole miesni ud , lydek. W2013 kleszcz, antybiotyki 3 tyg nie poszlam na badania.Jestem zarazona borelioza? Dzieki

Dzień Dobry Pani,

Nie ma możliwości zdiagnozowania Pani online, na Portalu.

Pozostaje Pani udać się do lekarza prowadzącego Panią, który zna Panią i Pani historię.
Podejmie odpowiednie decyzje diagnostyczne, medyczne.

Z przesłaniem tylko dobrego zdrowia,
Irena Mielnik-Madej