Czy Zotral działa na sen?

Biorę od 2 tyg. Chlorprothixen, przyjmuje jeszcze od niedawna Zotral. Czuje sie po tych nowych lekach strasznie, śpię na lekcjach i nic do mnie nie dociera. Po 1,5-2h od wziecia leków wieczorem zasypiam. Leki biorę tak: Zotral 100mg 1-0-0 Chlorprothixen 15mg 1-0-2 Nie wiem czy to jest tak na poczatku czy moze mam zle dobrane leki..

Witam,

Objawy o których Pani pisze zdecydowanie mogą sugerować źle dobraną dawkę lub niepoprawne tolerowanie przez Panią opisanych leków. Na szczęście istnieje wiele możliwości farmakologicznych. Polecam jak najszybszą konsultację z Pani lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam
Karolina Kapias
www.strefarozwoju.org.pl