Czy zrobić badania dziecku, jeśli boli go głowa?

witam, 4-letni syn skarzy sie regularnie ze boli go glowka... bylam u lekarza ale nie stwierdzil zadnych odchylen. czy dziecko powinno pojsc na jakies badania? a moze tylko tak probuje zwrocic na siebie uwage? nic innego mu nie dolega, mial badanie krwi - wszystko bylo w normie..

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jaki jest to rodzaj bólu proponuje ponownie udac się do lekarza pediatry aby być pod kontrola