Czy zrośnięte jelita da się zoperować?

mój synek urodził się ze zrośnientym jelitem przy odbycie w czasie operacji okazało sie ze ma bardzo zadka wade jego miesnie miednicy sciskaja jelito jak mozna wyleczyc jego chorobe lub gdzie szukac lekarza ktory to zoperuje i czy jest szansa ze to sie wyleczy

Różne wady w zakresie jelita grubego leczy się głównie operacyjnie. Są różne techniki operacyjne i różne ośrodki medyczne mają w tym względzie różne doświadczenie. W tej kwestii trzeba skonsultować się z głównymi ośrodkami pediatrycznymi, centrami pediatrycznymi np.: Centrum Zdrowia Dziecka - Warszawa, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki - Łódź, Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka - Katowice.