Czy związać się z chłopakiem bez miłości jedynie z powodu ciąży?

Witam chyba jestem w fatalnej sytuacji jestem w ciazy z chlopakiem z ktorym jestem 8mc tyle ze ja go nie kocham I nie wiem co mam robic sama bym sobie z dzieckiem nie poradzila ale tez martwi mnie to ze ojca dziecka nie kocham I nie chce sie zmuszac do wspolzycia z nim.Wiem ze sama sobie jestem winna mam wrazenie ze moje zyciw to jakas porazka

Witam, przed Panią poważne decyzje. Ważne aby nie podejmować ich pochopnie, rozważyć wszystkie możliwości. Pani partner również jest współodpowiedzialny za dziecko. Czy poza chłopakiem, ma Pani jakieś wsparcie, może z kimś porozmawiać? Proszę skontaktować się z ośrodkiem pomocy społecznej (http://www.pomocy.waw.pl/przykladowa-strona/osrodki-pomocy-spolecznej/), gdzie uzyska Pani między innymi wsparcie psychologa. Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Zadając to pytanie, sama Pani już sobie na nie odpowiedziała.

Teraz Pani jest najważniejsza, proszę zadbać z troską o siebie i swoje maleństwo, zadbać o wypoczynek, relaks, odżywianie, otaczać się tym, co Pani sprawia radość i przyjemność.

Ponieważ napisała Pani, że Pani życie to jakaś porażka, zachęcałabym do pracy z psychologiem, żeby mogła Pani odkryć, wzmocnić swoje zasoby i uwierzyć w siebie, że potrafi sobie Pani radzić.

Życzę Pani wewnętrznej siły,
Irena Mielnik-Madej