Czym charakteryzuje się krwawienie po zapłodnieniu?

Czy pierwsza miesiączka po zapłodnieniu wyglada tak samo jak zwykła miesiączka przed zaplodnieniem? Czy krwawienie nie jest takie mocne? Lub krew jest innego koloru?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zarówno krwawienie implantacyjne jak ewentualna miesiączka mogą być bardzo podobne. Rzeczywiście to pierwsze jest zwykle krótsze, choć nie jest to regułą.