Czym dalej amplikować rany szarpane?

Bardzo proszę czym dalej amplikować rany szarpane podudzie 25cm długości, zeszyte, ale zaczerwienione, 10 dni po szyciu, oraz moczone w rivanolu 3x/dz. dzieńkuję

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - takie rany bardzo trudno i długo się goją. Bardzo dobrym lekiem jest Balsam Szostakowskiego nakładany na ranę (dostepny w aptekach bez recepty).
Serdecznie pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Bez zbadania (zobaczenia) nie jestem w stanie poradzić - NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET A JA NIE JESTEM ZBIGNIEW NOWAK!!! zż