Czym grozi depilowanie genitaliów?

Witam. Czym grozi depilowanie genitaliów tym kremem?: Bielenda VANITY LASER EXPERT. Jestem ciekaw ponieważ chcę się pozbyć całego owłosienia z tych okolic, a na opakowaniu pisze, że jest to niewskazane. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry

Jeśli producent kremu do depilacji nie wskazał na opakowaniu że preparat nadaje się do depilacji okolic intymnych użycie może spowodować np. podrażnienie skóry tych okolic, obrzęk, pokrzywkę i inne działania niepożądane.
Do depilacji okolic intymnych przeznaczone są preparaty do depilacji z wyraźnym wskazaniem w sposobie użycia ,,do depilacji okolic intymnych'' na opakowaniu.

serdecznie pozdrawiam

IJ

Dzień dobry,

Nierozsądne byłoby postępowanie wbrew zaleceniom producenta, ponieważ grozi to wystąpieniem działań niepożądanych. Na rynku istnieje cała gama kremów do depilacji okolic intymnych i proszę właśnie tej informacji szukać na opakowaniu.

Pozdrawiam serdecznie