Czym i w jaki sposób można leczyć plamienia po owulacji?

Dot.pytania mojego: Czym i w jaki sposób leczyć plamienia po owulacji? Pana odpowiedź: A pozostałe hormony płciowej? W tym prolaktyna ? Hormony badane kilkakrotnie w 1 i 2 fc w normie. Badałam progesteron, prolaktyne, tsh, ft3, ft4, estradiol, FSH, LH, a także inne badania typu homocysteina, p. kardiolipinowe, AMH, wit. b12, kw. foliowy, badania genetyczne kariotypów, miałam robioną HSC, ale przyczyna plamień nie została poznana. W związku z tym mam wątpliwość, czy to niewydolność ciałka jest.

Lek. Tomasz Budlewski

Czyli rozumiem iż wszystkie wyniki były w normie ? Czy było wykonane badanie test obciążenia metoklopramidem wskazana wizyta u endokrynologa być może oznaczenie hormonów
Po owulacji wniosłoby coś diagnostycznego