Czym jest biała i gęsta wydzielina z pochwy?

Pomocy :( mam 18 lat. Normalnie moja miesiączka trwa 4 dni i jest obfita. 14 marca było jej bardzo malutko i trwała 3 dni. 15 kwietnia pierwszy dzień był obfity, a kolejne to tylko końcówka tampona w krwi. 14 maja to samo co w kwietniu. Oprócz tego niedawno pojawiła się biała gęsta wydzielina, która czasem zostaje na majtkach. Nie mam żadnego swędzenia ani nic. Czasami mam bardzo bolesne miesiączki że az ustac nie mogę, a czasami tylko średnio bolesne skurcze.

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wykluczyć ciążę oraz wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam