Czym jest biały nalot w okolicy krocza?

Witam. Od 3 miesięcy zaobserwowałam biały porcelanowy nalot w okolicy krocza. Byłam u ginekologa ale ten wykluczył grzybicę i drożdżyce bo te naloty nie schodzą pod wpływem mechanicznego tarcia. Nie miałam przelotnych kontaktów seksualnych więc nie miałam jak się zarazić. Czy to może być coś groźnego onkologicznie lub dermatologicznie? Proszę o podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.