Czym jest bolesność uciskowa po laparoskopii?

Witam. Jestem 1.5 miesiąca po laparoskopowej aplendektomii. Wyrostek był niepowołany i do około miesiąca po operacji czułem sie dobrze tylko niepokoil mnie lekki stan podgoraczkowy do 37.1. Od zeszlego tygodnia jednak odczuwam czeste kolkowe bole brzucha w miejscu po wycietym wyrostku. W czasie owej kolki odczuwam bolesnosc uciskowa. Nie jest to jednak bol ciągły jak przed operacja i kiedy ustępuje bolesnosci przy uciskaniu też nie ma. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest podstawowe badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć proponuje udac się do lekarza rodzinnego