Czym jest brązowa plama na ścianie gardła?

Dzień dobry. Od kilku tygodni boli mnie gardło i mam wrażenie że coś tam zalega. Do tego rano po przebudzeniu odkrztuszam gęsta ciemną wydzielinę z gardła, dziś zauważyłam że na tylniej ścianie gardła pojawiła się brązowa plama. Jestem w 38 tyg ciąży i nie wiem co z tym dalej robić. Proszę o poradę

Masz niewielkie krwawienie z nosa i to to. Tak w ciazy czasami bywa. Nie martw się. Kup olejek sezamow w spreju dp nosa Nazoil i stosuj 2 razy dziennie po dwie dawki obustronnie.