Czym jest czerwone płaskie zagłębienie?

Dzień dobry. Około miesiąca temu zauważyłam na mojej twarzy czerwone płaskie zagłębienie średnicy 2-3mm. Wygląda trochę, jakby pękła warstwa skóry i się rozeszła. Od tamtego czasu pojawiły się dwa kolejne i jestem przekonana, że nie są to miejsca po pryszczach czy innych niedoskonałości ach. Wydaje mi się, że pojawiają się w momencie, gdy np. staram się oczyścić pory i napinam skórę. Co może być przyczyną takich dołków? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania i obejrzenia zmian ciężko się wypowiedzieć proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć