Czym jest fioletowa i strasznie bolesna narośl za uchem?

Od tygodnia mam fioletowa i strasznie bolesna narośl za uchem ma okolo3 cm boli niemiłosiernie nie mogę spać ani jeść co to może być?

Szanowna pani bardzo ciężko jest tylko po samym opisie diagnozować pacjenta prawidłowo rozpoznać Jaka jest pani choroba oraz zalecić jakiekolwiek leczenie natomiast skoro jest to zmiana która jest od niedawna Podejrzewam że może to być albo krwiak albo jakaś zmiana naczyniowa lub ewentualnie na przykład guzek w postaci włókniaka w obrębie którego doszło do wylewu krwi w skutek pęknięcia naczynia krwionośnego na przykład po urazie zadrapaniu podrażnieniu lub naderwaniu takiej zmiany przydałoby się chociaż zdjęcie najlepiej jakiś link do portalu w którym można umieścić bezpłatnie zdjęcia tak aby każdy z lekarzem pobierającym takie pytanie bo najpierw obejrzeć w czym ma do czynienia Proszę również o informację czy jest to na skórze owłosionej czy bezpośrednio za uchem na wyrostku czyli na takiej kości wystającej za uchem może to być również węzeł chłonny i inne niebezpieczne rzeczy na pewno trzeba się z tym udać pilnie do laryngologa nie czekać aż samo zniknie mnie smarować niczym nie drażnić nie wystawiać na zmiany temperatur