Czym jest flegma w płucach podczas grypy?

Witam miałem temp 37 stopni Celsjusza katar kaszel osłabienie leżałem w łóżku 3 dni cały dzień mama ma to samo była u lekarza i powiedział że jest to Grypa dała Cor Dill lek na receptę denvill omega 3.6.9 i Wit C 1000 i biorę sinu fast zatoki ogólnie lekki katar i jak chcę nabrać powietrza to słyszę takie hbhbhh i pojawia się kaszel i odpluwam formę samą tylko tyle i nie wiem co to nie mam ucisku przy nabieraniu powietrza w klatce może flegme mam na płucach co to bo się boję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badanie będzie można coś więcej powiedzieć zaleci odpowiednie Postępowanie