Czym jest guz na środku czoła?

Witam Państwa, 2 lata temu niespodziewanie, nie wiadomo dlaczego spuchło mi czoło. Odwiedziłem już od lekarza rodzinnego, chirurga po specjalistów od medycyny estetycznej. Nic. W biopsji cienkoigłowej - przewlekłe zapalenie tkanki włóknistej. Sterydy w tablekach i miejscowo nie pomogły - a spowodowały reakcje gorączkowe. Lekarze rozłożyli ręce. Guz wydaje się jest większy po spożyciu alkoholu. Nie boli głowa, nic się nie dzieje prócz tego widocznego na środku czoła guza.

Trudno mi ocenić czym jest ten guz i jakie powinno być z nim dalsze postępowanie bez bezpośredniego badania. Na pewno trzeba rozważyć doszczętne usunięcie takiego guza i poddanie go po zabiegu badaniu histopatologicznemu, które lepiej określi czym dokładnie jest guz (nie tak jak wynik badania cytologicznego po biopsji cienkoigłowej guza).