Czym jest guz po przeprowadzonym cesarskim cięciu?

Witam. Mialm vesarskie ciecie przeprowadzone 1,5roku temu, od jakiegos czasu podczas miesieczki odczuwalam bol z lewj strony brzucha, po czym wyczulam dosc duzy guz z lewej strony co to moze byc? czy musze z tym isc do lekarza rodzinnego czy do ginekologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć lub do ginekologa aby ocenił