Czym jest guz w piersi?

Witam mam 52 lata od lat mam torbiele w piersiach.Pół roku temu miałam USG i okazalo sie ze mam guza 19x16 i BG wynik gruczolakowłókniak Birads 2 W marcu kontrolne USG i okazało sie,że słabo odgraniczony niejednorodny nieco hypoechogeniczny guzek urósł i ma teraz 25x12mm.Skierowanie na MMT.Jestem już po czekam na wynik.W opisie,który dostałam po MMT pisze zmiana lita na godz 10-11 5 cm od brodawki.Rozpoznanie ICD10:N63.Węzły przewody mlekowe niepowiększone.Co roku robie mamografie.Co to może być

To zapewne, obecnie powiększony guz jak poprzednio o charakterze gruczolakowłókniaka czyli zmiana łagodna. Do rozważenia w takim przypadku ponowna biopsja cienkoigłowa celem weryfikacji cytologicznej lub też całkowite usunięcie guza z weryfikacją histopatologiczną (zmiana duża powyżej 2 cm). Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem. Z chirurgiem należy podjąć decyzję co do dalszego postępowania.