Czym jest guzek pomiędzy pośladkami?

Kobieta 24 lata. Witam. Mam pewien problem. Między pośladkami w okolicy kości ogonowej zrobil mi sie guzek. Bardzo bolalo podczas siedzenia. Po dwóch dniach wydobyla sie z niego taka jakby biala kaszka. I trochę bezbarwnej, bezzapachowej substancji. Na chwilę obecną została tylko taka czarna kropeczka. Boli już mniej. Można powiedzieć, że wcale. Co to mogło byc? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Być może kaszak lub jakaś zmiana ropnopodobna . Proszę koniecznie udac się do lek rodzinnego

Proszę udać sie do dermatologa,po badaniu lekarz bedzie mogl powiedzieć coś więcej na temat tego co się zrobiło w tym miejscu. Bez badania można wiele tez postawić. Po badaniu lekarz wdroży odpowiednei leczenie.