Czym jest i jak leczyć gulę w gardle?

Witam, mam zapelenie gardła i lekko powiększone węzły chłonne. Od tygodnia przeszkadza mi jednak jakaś gula w gardle, mam dużo stresu i korzystam z psychoterapii żeby wyleczyć nerwice z objawami somatycznymi. Czy to może być z tym związane? Nic mnie przy przełykaniu nie boli ani nic nie dolega tylko coś jakby co jakiś czas podczas przełykania przeskakuje...

Dzień dobry.

Oprócz leczenia psychoterapeutycznego nalegam by udał się Pan do lekarza POZ (lekarz rodzinny) celem badania i ew. leczenia.
Jeżeli lekarz nie stwierdzi choroby, to proszę porozmawiać o tym uczuciu z psychoterapeutom.

Dariusz Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl