Czym jest miękka kulka na piszczeli po uderzeniu?

Witam serdecznie mam 21 lat jakoś miesiąc temu bardzo mocno uderzyłem się w piszczel po czym powstał siniak wielkości pięści nic po za tym mi nie dolegalo . Ostatnimi dniami coś mnie zaniepokoilo mianowicie gdy stoję całym ciężarem na lewej nodze w miejscu gdzie znajdował się ten siniak powstaje miękka gulka podczas siedzenia czy leżenia nic na nodze nie widać czytałem o jakiś tluszczakach że są niegroźne Ale wiadomo w Internecie wszystko można przeczytać obawiam się czegoś poważnego Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego