Czym jest niebolesny guzek od pępka do spojenia łonowego?

Witam. W połowie drogi od pępka do spojenia łonowego wyczuwam niebolesny guzek. Może mieć ok 3-5 cm i czuje go najlepiej na stojąco ale również w pozycji leżącej. Mam 37 lat i za sobą 2 porody zakończone sn i jeden cc. Oczywiście udam się do lekarza ale zanim się doczekam to wolałabym wiedzieć czego się spodziewać. Czy to może być nowotwór czy coś innego. Kilka lat temu usunięto mi ze stopy kaszak

Na podstawie tak skromnego opisu nie można siać żadnych domysłów. Konieczne badanie, wykonanie USG i wówczas ew. postawienie diagnozy.