Czym jest niewydolność krążeniowo-oddechowa?

Witam. Mam 27 lat. Jestem po przebytej rok temu neuroboleriozie oraz zespołowi gullian Baare. Do tego zapalenie płuc. Sepsa. Tracheostomia. Niewydolność krążeniowo oddechowa. Strasznie bolą mnie kolana. Mailem RTG i rezonans ale nic nie wyszło. Lekarze rozkładają ręce i nie wiedzą skąd ten ból który strasznie mi dokucza. Do tego utrzymujące się parastezje. Odretwienia kkd i przeczulica kkd. Leki przeciwbolowe ketonal. Tramal czy maści w ogóle nie pomagają....

Niewydolność krążenia jest dolegliwością układu krążenia, w której układ krążenia nie częściowo traci swoją zdolność do zaopatrywania organizmu i narządów w tlen i substancje odżywcze, co wiąże się z ich niedokrwieniem. Niewydolność krążenia może być skutkiem niewydolności serca lub całego obwodu. Najczęstszymi objawami są obrzęki oraz duszność.