Czym jest przerost gruczołów apokrynowych?

Witam. Co to jest przerost gruczołów apokrynowych i jak sie objawia? gdyz mam na otoczce sutkowej taka jakby grudke wielkosci 5mm mam to rowniez na drugiej piersi nie jest to wypukłe, nie swędzi, a kolor jest lekko ciemniejszy od otoczki ale naprwde lekko. Co to moze byc?

W takiej sytuacji najkorzystniej jest zobaczyć . Proszę skorzystać z badania dermatoskopowego u dermatologa.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska