Czym jest spowodowana kiepska erekcja i lekki ból?

Od wczoraj, może przedwczoraj odczuwam jakby lekki ból prącia, kiedy się podniecam. I kiedy się podniecam nie osiągam pełnej erekcji, jest jakby taki mniej twardy i sztywny. Kiedy odegnę go lekko w bok to nie ustawia się znów tak jak powinien. Dodam, że jest od zawsze lekko skrzywiony ku dołowi i stoi jak się położę pionowo. Możliwe, że podczas erekcji w nocy np. leżałem na brzuchu i coś mogło się z nim stać? Czy mogłem przeciążyć mięsień albo coś w środku się uszkodziło?
ponad rok temu

Witaj!

Możliwą przyczyną bólu jest np. otarcie naskórka. Jeżeli jednak dolegliwość odczuwasz jako wrażenie usytuowane 'głębiej', może to sugerować problem z ukrwieniem członka. Jeżeli ból nie ustąpi wkrótce samoistnie, zalecam konsultację ze specjalistą urologiem.
Pozdrawiam