Czym jest spowodowana wysypka na penisie?

Witam! Mam 16 lat i nie uprawiałem stosunku, ale się masturbuję. Mam na penisie (pod spodem) jakąś wysypkę. Nie swędzi ani nie ma żadnego koloru. Nie wiem co mam robić. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!

Przyczyn Pana dolegliwości może być kilka.
Jest prawdopodobne że opisywane zmiany są fizjologiczne i nie wymagają leczenia (na przykład grudki perliste prącia).

Jednak inna przyczyna Pana dolegliwości może być na przykład infekcja, wówczas konieczne jest włączenie leczenia.

Kolejnym powodem objawów może być uczulenie czy nadwrażliwości i pojawienie się wysypki na przykład po wprowadzeniu nowego kosmetyku, proszku do prania, płynu do płukania.

Bez badania i obejrzenia zmian nie ma możliwości, aby wyjaśnić przyczynę objawów i postawić rozpoznanie. Konieczna jest wizyta u lekarza, najlepiej dermatologa.

Pozdrawiam