Czym jest spowodowane swędzenie stawu palca, któremu towarzyszącemu pojawieniu się krostek?

Witam, Od miesiąca swędzi mnie silnie kość stawu palca wskazującego prawej ręki, czasami jest to świąd nie dozniesienia a czasami lżejszy, w tym miejscu pojawiły sie bardzo drobniutkie krostki, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Pole swędzenia stopniowo się powieksza idąc w strone nadgarstka. Czym to może być spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez oceny zmian ciężko się wypowiedzieć , proponuje udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć