Czym jest spowodowany ból jąder?

Witam. Gdy spotykam się z dziewczynami i dochodzi do pocałunków, czy przytulania. Po jakimś czasie, jak tak ze sobą np. spacerujemy, to czuję, że zaraz może dojść do wytrysku lecz po chwili to mija, ale i tak z penisa wydostaje się część wydzieliny. Później zaczynają mnie mocno boleć jądra i okolice. Czego to wina? Bardzo proszę o pomoc.
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Ból jąder występuje w wielu zaburzeniach i wymaga diagnostyki. Z tego powodu wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który ewentualnie skieruje Cię do urologa.
Wspomniana przez Ciebie wydzielina to najprawdopodobniej preejaluat, wydzielina wydostająca się z prącia w trakcie każdego podniecenia.
Ból jąder może być związany zapaleniem w obrębie układu płciowego, nadmiernego przekrwienia jąder, czy ucisku obcisłej bielizny. Do ustalenia przyczyny w Twoim przypadku konieczna jest konsultacja ze specjalistą.
Pozdrawiam.