Czym jest spowodowany ból jajników u osoby z podejrzeniem ciąży?

Dzień dobry, 3 ostatnie moje cykle trwały 34,32,32 dni. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki rozpoczął się 10 maja. Od 18 do 21 maja współżyłam bez zabezpieczenia bez wytrysku. Od kilku dni mam okropny ból piersi, nabrzmiałe oraz bole w okolicy jajników. Innych objawów nie zauważyłam. Zastanawiam się czy to owulacja, ból przed miesiączka , czy może ciąża. Proszę o odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Bardziej chyba owulacja niż ciąża. Wskazana obserwacja, w razie niepokoju wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam