Czym jest spowodowany brązowy śluz? Czy to ciąża?

Witam!
Dostałam tak jakby okresu, tzn. jest to brązowy śluz, którego dostałam 7 grudnia, a okres powinnam dostać 17. Temperatura to 37,3. Czym to jest spowodowane? Czy jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Możliwe, że wystąpiło u Pani tzw. krwawienie około owulacyjne (ma ono zwykle miejsce ok 14 dni przed miesiączką). Jeśli miesiączka nie wystąpi o czasie niezbędne będzie wykonanie testu ciążowego.