Czym jest spowodowany wynik betaHCG 25 000?

W 6.tygodniu ciazy wynik hcg wyszedl 25 000. Badanie powtorzone po 3 dniach wykazalo wzrost na jedynie 27 000. Fora roja sie od opisow takich przypadkow z ocena poronienia. Czy taki wynik moze b spowodowany przez inne czynniki?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie. w kolejnych tygodniach ciązy wzrot beta hcg nie jest tak znaczący jak w pierwszych dniach ciązy.