Czym jest ta dziwna wydzielina z pochwy?

Witam. W sobotę kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Był to 7 dzień cyklu. Miałam jeszcze delikatne plamienia. Cykle mam dość regularne, zwykle po 27, 28 dni. Dzisiaj zauważyłam dziwną wydzielinę z pochwy, jest wodnista, mleczno - żółta, bez wyraźnego zapachu... Nie czuję przy tym żadnego swędzenia, ani dyskomfortu. Jaka może być tego przyczyna?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Przyczyn takiej wydzieliny z pochwy może być kilka łącznie z hormonalnymi czy infekcyjnymi.

Jeśli stosunek bez zabezpieczenia zakończył się wytryskiem wewnątrz pochwy to nie można także wykluczyć, że jest to wydzielina zawierająca w pewnej części upłynnione nasienie partnera.

Redakcja abcZdrowie.pl