Czym jest tłuszczako-mięśniak?

witam chciałam sie dowiedziec cos blizej o tłuszczako-mieśniaku wiem ze to jest nowotwór złosliwy chciałam sie dowiedziec jakie sa rokowania z tym nowotworem słyszałam że osoba przeżywa wtedy max do 5lat:(

Odpowiedziałem już szczegółowo na to pytanie!!! NIE ISTNIEJE NOWOTWÓR O NAZWIE TLUSZCZAKO-MIĘŚNIAK LECZ TŁUSZCZAKOMIĘSAK!!! Nie wiem , gdzie Pani slyszała o dlugości przeżycia , ale są to zdecydowanie informacje od kogoś - kto nie ma o tym pojęcia!!! zż