Czym jest wyprysk na brodzie wypełniony płynem?

Dzień dobry, 2 miesiące temu na brodzie zaczął robić mi się wyprysk (tak myślałam), jednak gdy dojrzał był wypełniony żółtym płynem jak opryszczka (która mam dosyć często, jednak tabletki i maści pomagają). Nie bolał jak opryszczka, pokrył się strupami i po dwóch miesiącach dalej wycieka z niego żółty płyn i widoczne są żółte strupy. Do dermatologa wizytę mam umówioną dopiero za miesiąc. Maści na trądzik, tribiotic i hascovir nie pomógły. Co to może być? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć