Czym jest zgrubienie pod skórą pod włosami łonowymi?

Witam. Mam 18 lat ,ostatnio pod włosami łonowymi pod skórą zrobił mi się guzek. Dosyć twardy i bolesny barwy fioletowej. Dziś z tego guzka zaczęła wypływać mi krew. Chciałbym się dowiedzieć co to może być? Jak się tego pozbyć ,jak zapobiec?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie.