Czym jest zmiana, która wychodzi z odbytu?

Dzień dobry, 10 dni temu miałam czwarty i ostatni zabieg na usunięcie hemoroidów falami radiowymi (EVRF). Początkowo przed zabiegiem były w stadium między 3 a 4. Wczoraj byłam na kontroli i doktor powiedział, że teraz jest wszystko ok, stan jak 1, dobrze się goi. Mam niewielki fałd anodermy, który - jak powiedział - mogę usunąć w przyszłości laserowo gdyby mi przeszkadzał. Problemem jednak nie jest ten mały fałd, ale to że dziś zauważyłam, że wychodzi mi czasami po załatwieniu jakaś niewielka *gulka* i nie wiem czy to możliwe, że to hemoroid czy takie uwypuklenie to może być opuchlizna po zabiegu (po samym zabiegu aż do teraz jej nie było). Nie jest to zakrzep, nie boli, nie jest sine tylko w kolorze ciała. Wielkość maksymalnie ziarnka grochu. Czuję jeszcze lekki dyskomfort przy chodzeniu i ewidentnie nie jest wszystko zagojone, co potwierdził mi lekarz wczoraj i powiedział że na całkowite zagojenie mam poczekać jeszcze 2 tygodnie. Ale ja bardzo martwię się tym co wychodzi, nie wyobrażam sobie kolejnego zabiegu i w ogóle sytuacji że nadal jest coś nie tak :( Bardzo proszę o odpowiedź i pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się na kontrole po tych 2 tygodniach i ocena