Czym jest znamię przy odbycie?

Witam,mam znamie kilka centymetrów przy odbycie ok 4 mm,widziała je dermatolog i chirurg onkolod,srwierdzili, że to nic takiego. Od ok. 4 miesięcy zaczęła mnie pobolewać okolica krocza, potem pod pośladkiem, następnie od wewnętrznej strony udo, ból ciągnie się w zdłóż do pod kolana, czasem takze do podudzia. Ból jest ciągły ciągnący,piekący czasem. Czy to może być od znamienia? Miałam robione tk miednicy i brzucha i nic nie wykazały, sprawy kobiece z usg też ok.

Witam , proszę koniecznie pozostawać pod stałą obserwacją chirurga onkologa! Proponuje dodatkowo wizytę u ginekologa oraz wykonanie rtg kręgosłupa L-S - koniecznie ze specjalistycznym opisem!!! z.żurawski