Czym leczyć mokry kaszel u dziecka?

Mój 4 letni syn od 2 tygodni kaszle, byłam z nim już 2 razy u lekarza za pierwszym razem wyszło zapalenie krtani a potem wszystko mu zeszło w okolice płuc. Kaszle niby mokro ale nie odksztusza. Przez tydzień kaszlał tak (bardzo mało) ale nic się nie zmianiało, a od 2 dni w nocy ma gorączkę i dalej taki sam kaszel. Podawałam mu Pecto Drill, Ceruvit, GrinTuss surop, a na gorączkę Ibum Forte. Co mogłabym mu jeszcze podać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Pani dziecko zdecydowanie powinno zostać zbadane przez lekarza pediatrę. Jeśli bowiem leczenie objawowe nie przynosi oczekiwanych rezultatów, a objawy utrzymują się, być może konieczna będzie antybiotykoterapia. Dziecko powinno zostać dokładnie osłuchane, być może wskazane będzie także wykonanie badań dodatkowych. Do czasu wizyty u lekarza proszę kontynuować podawanie leków wymienionych w poście.