Czym leczyć niewydolność krążeniową?

Witam Mogła bym się dowiedzieć czym leczyć niewydolność krążeniową. Chodzę ile mogę; ale miałam stwierdzoną zakrzepicę kończyny dolnej lewej. leczoną min heparyną. Czy trzeba jeszcze zrobić jakieś badania , dodatkowe specjalistyczne. Jakie leki , jeśli jakieś na to schorzenie się stosuje. mój wieck43 lata, wzrost167/71 kg. Ciśnienie 94/50; po długim spacerze 100/50.

Pani nie ma niewydolności krążenia lecz niewydolność żylną czyli naczyniową. W zależności od tego czy zmiany do tyczą żył powierzchownych czy głębokich leczenie jest trochę różne. Powinna się Pani udać do chirurga naczyniowego lub zwykłego chirurga jeśli naczyniowca nie ma w okolicy.