Czym leczyć swędzenie w okolicach pochwy i odbytu?

Witam, Odczuwam duże swędzenie w okolicach pochwy i odbytu, poza tym od dwóch dni mam bąble i nabrzmiałe wargi sromowe. Bąble zakończone są białą ropną plamką. Mam ich pełno. Dzis ból i pieczenie jest tak uciążliwe, ze ciężko mi siadać czy spać, jak również oddawać mocz. Stosuje maść clitromazolum. Czy to pomoże? Niestety nie ma mnie w kraju i w tym momencie nie mogę udać się do ginekologa. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na infkecje grzybiczą i maść może pomóc, ale może też koniecznie być dodatkowe leczenie w postaci np globulek, dlatego w miarę możliwości sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam