Czym mogą być spowodowane bóle nóg?

Witam, mam 22 lata, od jakiegoś czasu bolą mnie nogi (głównie okolice uda i łydki). Ból jest stały, dość mocny i sprawia duży dyskomfort. Nie wiem czy to bolą kości czy mięśnie, ciężko określić. Badania krwi mam w porządku, czynnik reumatoidalny ujemny. Czym to może być spowodowane? Jakie dodatkowe badania mogę jeszcze wykonać? Proszę o odpowiedź. Dodam, że od pół roku mocno bolą mnie też plecy, mam skierowanie rezonans, ale dopiero w maju.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego trudno jest mi zawęzić możłiwe przyczyny Pańskich dolegliwości. Podobne objawy mogą wynikać z przycyzn neurologicznych, ortopedycznych, czy też zaburzeń ukrwienia.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.