Czym mogą być spowodowane podwyższone wyniki morfologii?

witam mam takie wyniki krwi RDW-SD 47.1 P-LCR 47.1 MPV12.8 PDW 16.6 trójglicerydy 166 czym mogą być spowodowane tak podwyższone wyniki morfologi

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Zauważalne głównie jest wzrost stężenia triglicerydów - najczęściej spowodowane jest to bogatotłuszczową dietą. Proszę ograniczyć w swojej diecie ilość tłuszczów nasyconych oraz uprawiać regularnie wysiłek fizyczny, np. 5 x w tyg po 30 min.
W przypadku braku poprawy proszę skonsultować się z internistą.